O firmie

Firma "Jagiełło" rozpoczęła działalność w 1978 roku pod nazwą "Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych". Od początku swej działalności zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. 

 Bogatą tradycję wynikającą z ponad 30 letniego doświadczenia skutecznie łączymy z innowacyjnością i dążeniem do dalszego rozwoju naszej Firmy. Pracują u nas sprawdzeni i doświadczeni Fachowcy, od wielu już lat związani z Firmą. Gwarantują swą wiedzą techniczną i zaangażowaniem wysoką jakość wykonywanych produktów oraz profesjonalną obsługę.
miski

      Zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy stabilną i solidną firmą, przedsiębiorstwem o kapitale wyłącznie polskim. Oferujemy Naszym Klientom artykuły niezbędne w łazience, w kuchni, w ogrodzie, jak i półprodukty do wyrobu zniczy. Produkujemy m.in. miski, wiadra, doniczki i wieszaki do ubrań. Otwarci jesteśmy na współpracę i kooperację w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Nasz asortyment i park maszynowy  jest wciąż unowocześniany, staramy się nadążać za modą i aktualnymi trendami obowiązującymi na rynku.